Sipariş ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat

 

Online satış Sayfamız üzerinden oluşturacağınız siparişleriniz ertesi iş günü Aras Kargo'ya teslim edilmektedir.

Siparişiniz hakkında bir aksilik olması halinde; size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.

Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü aynı anda alması söz konusudur ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Siparişinizde yer alan ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise; 2 gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihe kadar ürün tüketiciye gönderilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

KARGO SÜRECİ

 

·Adrese teslimatta tüm kargolar Aras Kargo aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir.

·Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

·Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili sipariş detayında bulabilirsiniz.

·Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

·Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

·Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

·Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde +90 537 484 99 91 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ’den destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.